grafika łapacz snów niebieski fotograf ślubny w krakowie i na śląsku

Sesja plenerowa w Lanckoronie

Sesja plenerowa w Lanckoronie, a więc plener z Łucją i Marcinem to była czysta przyjemność, czułam się podczas niej jak…

Czytaj więcej

Suknie ślubne w obiektywie

Fotografując śluby od 7 lat widziałam setki sukni i stylizacji. Dlatego dzisiaj postanowiłam wybrać te suknie ślubne, które z różnych powodów podobają mi się bardziej. Jest to mój osobisty wybór, być może mało obiektywny, ale może zainspiruje jakaś przyszłą pannę młoda.

Czytaj więcej

Dzieci na weselu oczami fotografa ślubnego

Fotografia ślubna daje spore pole do popisu dla miłośników fotografowania dzieci. Także w tak wymagających warunkach, jak reportaż ślubny staram się zawsze poświęcić trochę czasu na portrety dzieci, czy szukanie spontanicznych chwil z ich udziałem. Uwielbiam dzieci na weselu. Ich spontaniczność i emocjonalność zawsze mnie urzeka. Jeżeli zastanawiacie się, czy zaprosić dzieci na swój ślub, zdecydowanie polecam. Z mojej perspektywy są one niezwykłym atutem każdej ceremonii.

portret dziewczynki druhny przed ślubem

Czytaj więcej

Bukiet ślubny – siła tkwi w prostocie

Bukiet ślubny jest jednym z wielu wyborów, jakich Panna Młoda musi dokonać przed wielkim dniem. Wśród tysiąca opcji trzeba znaleźć tę jedną najbardziej dopasowaną do stylizacji. Uwielbiam piękne bukiety ślubne, ponieważ są one detalem który dodaje charakteru reportażowi z dnia ślubu.

wiazanka slubna z roz i bialych stroczykow

Na swoim koncie mam oczywiście wiele zdjęć ślubnych na których są kwiaty, ale sięgając pamięcią najbardziej utkwiły mi w pamięci kompozycje, które pokrótce zaprezentuję poniżej.

 

Czytaj więcej

Poradnik dla Par Młodych pt. „Ślub oczami fotografa ślubnego, czyli kilka uwag, które naprawdę robią różnicę”

                                                               Po co postanowiłam napisać ten poradnik dla par młodych?

Ten, krótki poradnik dla par młodych to bardziej moje luźne przemyślenia na temat tego, co jest istotne w dniu ślubu z perspektywy osoby, która fotografuje, tak aby zdjęcia ślubne były wyjątkowe. Mając za sobą kilkaset ślubów mam wrażenie, że zaobserwowałam wiele niuansów, które być może mogą okazać się dla Was pomocne.

 

poradnik dla par młodych

Nie traktujcie tego poradnika, jako zbioru nakazów i zakazów, lecz raczej wskazówki, które możecie wykorzystać lub nie.

Czytaj więcej

Dekoracja światłem na weselu

Dekoracja światłem na weselu – czy warto o nią zadbać?

W jaki sposób najlepiej zbudować nastrój na Waszym weselu? Oczywiście odpowiedź jest dość prosta – piękną i wysublimowaną dekoracją oraz profesjonalnym oświetleniem. Dzisiaj chciałbym pokazać kilka moich zdjęć, które ilustrują jak wielkie znaczenie ma dekoracja światłem na weselu dla fotografii ślubnej.

Hotel Narvil noca podczas wesela - dekoracja światłem

Na powyższym zdjęciu hotel Narvil podczas wesela, cały skąpany w kolorowym świetle.

Czytaj więcej

grafika pióra rozdzielacz fotograf ślubny