Targi ślubne w dwa dni

Minione dwa weekendy spędziłam na targach ślubnych i było to moje pierwsze tego typu doświadczenie. Pierwsze z nich to Silesia Wedding Day w Katowicach, drugie to Happy Together – krakowskie alternatywne targi ślubne, odbywające się w krakowskiej Starej Zajezdni.

wizytówka House of images

Jak wyglądały przygotowania do targów? Przede wszystkim zaczęły się dużo wcześniej, musiałam zastanowić się, co i jak chciałbym pokazać, zaprojektować albumy i fotoksiążki, dopracować wszystkie detale. W dniu targów czekała nas pobudka bladym świtem, kilogramy przewiezionych rzeczy, praca w pośpiechu, aby wszystko przygotować przed godziną otwarcia.

Konkurencja wśród fotografów ślubnych jest ogromna, podczas obydwu wydarzeń wystawiało się ich zdecydowanie najwięcej spośród innych wystawców. Przyszłe pary młode miały okazję zestawić oferty blisko dwudziestu fotografów. Dla szukających fotografa to doskonała okazja, aby porównać zdjęcia i ocenić, jaki styl fotografowania i obróbki jest dla nich najbliższy i która z osób ujmuje ich swoją osobowością w największym stopniu.

Czy było warto? Na samych targach odbyłam dziesiątki rozmów z przyszłymi parami młodymi, a więc miałam szansę zaprezentować się wielu osobom. Dodatkowo sama okazja, żeby poznać oczekiwania osób szukających fotografa ślubnego to duży plus, pozwalający na modyfikacje w ofercie na zdjęcia ślubne.

Targi ślubne to też doskonała okazja, aby porozmawiać z ludźmi pracującymi w branży – innymi fotografami, dekoratorami, florystami, agencjami ślubnymi, projektantami sukni ślubnych. Takie rozmowy to źródło wielu ciekawych inspiracji oraz wymiana kontaktów.

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z krakowskich targów Happy Together – krakowskie alternatywne targi ślubne  🙂

stoisko House of images na krakowskich targach ślubnych Happy Together

stoisko House of images na targach ślubnych w Starej Zajezdni w Krakowie

targi ślubne w krakowie

albumy ślubne House of images

stoisko House of images na krakowskich targa ślubnych Happy Together

House of images Agata Pietrzyk fotografia ślubna

zabytkowy aparat na stoisku House of images

stoisko House of images

targi ślubne Happy Together w Krakowie

Agata Pietrzyk

Za jakość dwóch ostatnich zdjęć odpowiada niestety mój telefon 😉

Dzieci na weselu oczami fotogra… 27 listopada 2018 Suknie ślubne w obiektywie 28 listopada 2018