Sesja plenerowa w Lanckoronie

Sesja plenerowa w Lanckoronie, a więc plener z Łucją i Marcinem to była czysta przyjemność, czułam się podczas niej jak ze starymi dobrymi znajomymi. Praca z takimi ludźmi daje zawsze dużą satysfakcję i sprawia, że lubię to co robię.

Malownicze zakątki Lanckorony, które przemierzaliśmy razem z ich uroczym psem Trevorem, okazały się bardzo klimatycznym tłem dla naszych zdjęć. Bielone domki, sklepy z  pamiątkami, małomisteczkowy klimat sprawił, że fotografowanie tam było świetnym doświadczeniem. Myślę, ze nie raz jeszce tam wrócę, aby sfotogrofawać to miejsce w promieniach zachodzącego słońca lub o poranku. Zapraszam do oglądania 🙂

 

plener ślubny w Lanckoronie

sesja plenerowa w Lanckoronie

portret panny młodej podczas sesji ślubnej

sesja ślubna

Cześć z naszych zdjęć powstała obok słynnej Willi Tadeusz.

zdjęcia ślubne w Willi Tadeusz w Lanckoronie

sesja plenerowaw Lanckoronie

sesja ślubna w Wilii Tadeusz w Lanckoronie

para młoda nad basenem w Willi Tadeusz w Lanckoronie

fotografia ślubna Kraków

sesja ślubna w Lanckoronie

plener ślubny w Krakowie

para młoda na plenerze ślubnym

plener ślubny w Tyńcu

sesja ślubna w lesie

sesja ślubna z psem

sesja ślubna

sesja ślubna w Lanckoronie

zdjęcia ślubne Kraków

sesja plenerowa w Lanckoronie koło Krakowa

A na koniec przemiła opinia jaką dostałam od Łucji i Marcina:

„Spośród wszystkich decyzji do podjęcia w trakcie przygotowań do ślubu, wybór fotografa był dla nas tym najtrudniejszym. Agatę poznaliśmy podczas Alternatywnych Targów Ślubnych – już po krótkiej rozmowie i prezentacji portfolio wiedzieliśmy, że jest osobą, z którą chcielibyśmy nawiązać współpracę. Fotografie Agaty przepełnione są emocjami. Niewątpliwy talent, wrażliwość i bardzo dobry warsztat składają się na fantastyczne efekty pracy. Agata doskonale operuje światłem, ma świetne wyczucie kadru. Jest profesjonalistką. Stwarza nieskrępowaną, przyjazną atmosferę, która przekłada się na szczere i naturalne fotografie. Pracuje w sposób niezwykle dyskretny, jednocześnie jest bardzo czujna i w razie potrzeby podpowiada jak się ustawić, by zdjęcie wyszło korzystnie. Poza technicznymi umiejętnościami Agata jest przesympatyczną osobą, z którą od razu można złapać nić porozumienia!Przygotowane przez Agatę fotografie są niezwykle subtelne i naturalne, a autorska obróbka nadaje im dodatkowo piękny, spójny koloryt. Jesteśmy zachwyceni naszym ślubnym fotoreportażem i zdjęciami z pleneru. Dziękujemy za absolutnie wspaniałą pamiątkę i z pełnym przekonaniem rekomendujemy przyszłym parom młodym współpracę z Agatą Pietrzyk!”

Zapraszam również do oglądnięcia zdjęć z pleneru w Izraelu:

https://houseofimages.pl/blog/sesja-w-jerozolimie/

🙂

Zabezpieczony: Gabriela i Sebas… 1 sierpnia 2019 Zabezpieczony: Kaja i Jonasz 17 października 2019