Jakie są moje albumy?

Ostatnio dostaję dużo pytań o to jak wygląda produkt finalny, a mianowicie album ślubny oraz fotoalbum. Poniżej znajdziecie kilka informacji, które mam nadzieję przybliżą temat…

Tradycyjne albumy firmy Barański charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Okładka oklejona jest skórą ekologiczną,
a narożniki standardowo zaokrąglone. Wnętrze zawiera karty wykonane z wysokiej jakości kartonu przeklejonego ozdobnym pergaminem. Do wyboru jest kilkanaście kolorów okładek, a także możliwość wykonania jej ze skóry naturalnej.

Zdjęcia albumowe wydrukowane są zawsze na profesjonalnym papierze fotograficznym, umożliwiającym doskonałe odwzorowanie barw.

Dla moich klientów przygotowuję zazwyczaj album z 35 czarnymi kartami (tj. 70 stron) o wymiarach 33 na 33 cm. z ok. 100 zdjęciami w formacie (15 na 23, 13 na 19 oraz 10 na 15 cm.). Poniżej kilka przykładowych zdjęć albumu tradycyjnego.

Fotoalbum składa się z bardzo grubych, niezginalnych kart, odpornych na zniszczenia i zabrudzenia. Zdjęcia w fotoalbumie cechuje doskonała jakość kolorów i szczegółów. Macie bardzo duży wpływ na wygląd albumu (tj. decyzja o ilości kart, wybór rodzaju i koloru okładki, decyzja o wycięciach na okna, grawerach). Najpopularniejszą opcją jest album w formacie 30 na 30 cm. oprawiony w eko-skórę z 15 rozkładówkami (wg. autorskiego projektu), na których zamieszczam zazwyczaj ok. 60 zdjęć.

Ślub po japońsku 13 kwietnia 2012 Art&Fashion Nigh… 22 maja 2012