Jagoda i Adam – reportaż z wesela na Wyspie Wisła

Moment zamknięcia drzwi auta i wyruszenia na spotkanie z osobami, którzy niebawem będą brali ślub to jedna z moich ulubionych chwil. Tym razem kierunkiem były nadwiślańskie tereny gdzieś na pograniczu Lubelszczyzny i Mazowsza. Nawigacja prowadziła mnie przez naprawdę przepiękne rejony, za oknami przesuwały się sielskie widoki skąpane w słońcu pełnego lata. Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami reportażem ze ślubu Jagody i Adama. Fotografia ślubna to niezwykła pamiątka na całe życie, to fantastyczne móc fotografować tak ważne momenty.

Reportaż w dniu ślubu rozpoczęłam od spotkania z Jagodą podczas jej przygotowań. Bardzo lubię obserwować i dokumentować wszystko co się dzieje przed ceremonią – kierat przygotowań, emocje, spotkanie młodej pary po raz pierwszy… Z tego dnia jednak szczególnie utkwiło mi w pamięci to jak Adam patrzył na Jagodę w kościele, zaraz po złożeniu przysięgi. Robienie zdjęć podczas takich momentów zawsze mnie wzrusza.

Miejscem wesela była przepiękna Wyspa Wisła, o której wyjątkowości stanowi zarówno niebanalna architektura, jak i urokliwe przyrodnicze położenie nieopodal rozlewisk Wisły. Zarówno Jagoda i Adam, jak i ich goście świetnie bawili się na parkiecie, dzięki czemu fotografowanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dziękuję Wam serdecznie, że mogłam być częścią tego dnia 🙂

fotografia ślubna przedstawia parę młodą wchodzącą do kościoła

ślub kościelny

Wyspa Wisła

par młoda podczas pierwszego tańca

pierwszy taniec młodej pary w Wyspa Wisła

para młoda tańczy podczas wesela w Wyspa Wisła

taniec pary młodej

wesele w Wyspa Wisła

goście bawią się na weselu

zdjęcia ślubne z wesela

zabawa weselna

zdjęcie przedstawia gości na weselu podczas zabawy

Wyspa Wisła

Zapraszam do oglądnięcia innych reportaży ze ślubu np. https://houseofimages.pl/blog/gabriela-i-cezary/

Mieszkanie na krakows… 15 stycznia 2018 Gabriela i Cezary … 2 marca 2018