Jagoda i Adam – reportaż z wesela na Wyspie Wisła

Moment zamknięcia drzwi auta i wyruszenia na spotkanie z osobami, którzy niebawem będą brali ślub to jedna z moich ulubionych chwil. Tym razem kierunkiem były nadwiślańskie tereny gdzieś na pograniczu Lubelszczyzny i Mazowsza. Nawigacja prowadziła mnie przez naprawdę przepiękne rejony, za oknami przesuwały się sielskie widoki skąpane w słońcu pełnego lata. Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami reportażem ze ślubu Jagody i Adama.

Reportaż w dniu ślubu rozpoczęłam od spotkania z Jagodą podczas jej przygotowań. Bardzo lubię obserwować i dokumentować wszystko co się dzieje przed ceremonią – kierat przygotowań, emocje, spotkanie młodej pary po raz pierwszy… Z tego dnia jednak szczególnie utkwiło mi w pamięci to jak Adam patrzył na Jagodę w kościele, zaraz po złożeniu przysięgi. Robienie zdjęć podczas takich momentów zawsze mnie wzrusza.

Miejscem wesela była przepiękna Wyspa Wisła, o której wyjątkowości stanowi zarówno niebanalna architektura, jak i urokliwe przyrodnicze położenie nieopodal rozlewisk Wisły. Zarówno Jagoda i Adam, jak i ich goście świetnie bawili się na parkiecie, dzięki czemu fotografowanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dziękuję Wam serdecznie, że mogłam być częścią tego dnia 🙂

 

Małgosia i Konrad &#… 11 stycznia 2018 Gabriela i Cezary … 2 marca 2018